Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre priešmokyklinukų laukė ekologė Deima Pranckūnienė. Naujoje gamtos klasėje vyko edukacinis užsiėmimas „Medžio kraujas I dalis. SULA“. Užsiėmimo metu vaikai susipažino su medžio dalimis. Diskusijos metu ugdytiniai aiškinosi, kaip nustatomas medžių amžius ir kaip atsiranda sula. Ekologė Deima mokė vaikus, kaip teisingai, nepažeidžiant medžio gyvybinių funkcijų, išgauti sulą. Sulos spalva ir skonis priklauso nuo to, iš kokio medžio ji leidžiama. Vaikai buvo vaišinami sula. Užsiėmimas vyko ne tik gamtos klasėje, bet ir miške. Deima Pranckūnienė pasiūlė vaikams surasti tinkamą medį, iš kurio galima leisti sulą. Vyko praktinė veikla, kurios metu vaikai galėjo paragauti sulos tiesiog prie medžio.

Dėkojame Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centro ekologei Deimai Pranckūnienei.

Rima ir Zita