Kovo 20 dieną Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre vyko pasaulinės Žemės dienos minėjimas. Jame dalyvavo „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai, jų auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, Tytuvėnų gimnazijos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos. Regioninio parko ekologė Deima Pranskūnienė pradėjo šventę ir kvietė visus dalyvius pirmiausia pažadinti žemę. Šio renginio metu buvo iškelta Žemės vėliava. Vaikai dainavo, žaidė, džiaugėsi jau parskridusiais paukščiais. Žemės dienos gimtadienyje vaikštinėjo viena mergaitė, kuri ieškojo juodos tetulės. Pasirodo, kad ši tetulė ir yra pati Žemė. Na, o koks gimtadienis be torto? Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centro darbuotojai visus šventės dalyvius vaišino koše, arbata, dovanojo inkilus varnėnams. Gimtadienio šventė Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centre pasibaigė, bet jos dalyviai prisiekė mylėti žemę ir saugoti kiekvieną jos lopinėlį.

Rima ir Indrė