Kovo 20-24 dienomis Tytuvėnų lopšelio-darželio bendruomenė kaip ir kasmet aktyviai įsijungė į ,,Vaikų linijos‘‘ inicijuotą ,,Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017 ‘‘. Visos veiksmo savaitės metu vyko įvairios veiklos ir renginiai, į kuriuos buvo kviečiami socialiniai partneriai ir draugai. Savaitės metu vyko diskusijos, pokalbiai ,,Kaip išsaugoti draugystę“. Vaikai aiškinosi, kas tai yra patyčios ir priekabiavimas, ką daryti, jei patiri ar pastebi patyčias? Vaikai žaidė „Futboliuką“, dalyvavo linksmosiose „Draugystės“ estafetėse. Savaitės apibendrinamajame renginyje Tytuvėnų lopšelio-darželio bendruomenė dalyvavo renginyje-koncerte, į kurį atvyko svečiai iš Raseinių rajono Žaiginio P.Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro. Draugystės popietėje, vaikai drauge šoko, dainavo ir pristatė tėvų ir jų sukurtą „Draugystės knygą“ III tomą. Šią knygą „Pelėdžiukų“ grupės vaikai dovanojo Tytuvėnų miestelio bibliotekos vaikų skyriui. Visiems buvo linksma ir smagu dideliame draugų būryje. Patyčios gali ir turi liautis! Jas galime sustabdyti tik bendromis mūsų visų pastangomis.

„Zipio draugai“ programos koordinatorė Rima Šivickienė