Šiandien „Pelėdžiukų“ grupėje apsilankė meškiukai Kubuš. Jie mokė vaikus atpažinti medžiagas, iš kurių yra pagaminti įvairūs daiktai. Vaikai sužinojo, kad iš rūšiuotų atliekų yra gaminami nauji daiktai. Jie, tėvelių padedami, kūrė darbelius iš antrinių žaliavų. Užduočių metu vaikai bandė atspėti, iš kokių medžiagų yra pagaminti daiktai. Sužinojo, kad mūsų grupėje yra įvairių daiktų iš medienos, plastiko, popieriaus, metalo, stiklo. Vėliau vyko perdirbimo varžybos. Jų metu vaikai į krepšius dėjo plastikinius butelius ir sužinojo, kad jų daugiau galima sutalpinti, jei buteliai suspaudžiami. „Pelėdžiukai“ bandė iš plastikinių indelių pasidaryti kažką naujo. Kūrė juose spalvotas mozaikas iš ryžių, makaronų, akmenukų.

Rima ir Zita