Zuikis ir Varna pakvietė visus vaikus į muzikinį-komedinį spektaklį „Zuikis ruošiasi į mokyklą“. Vaikai dalyvavo 5 būsimose pamokose. Kartu su Zuikiu ir Varna mokėsi abėcėlės, skaičiavimo, dainavimo, grojimo, šokio meno. Paskui vaikai kūrė „Būsimojo pirmoko“ medalius. Išsipiešę veidelius, pasirinkę įvairiausius aksesuarus, vaikai dalyvavo fotosesijoje. Muzikiniuose žaidimuose su vaikais kartu šėlo Zuikis ir Varna. Po nuotaikingo vaikų prisistatymo direktorė įteikė vaikams priešmokyklinės grupės baigimo pažymėjimus. Visi gavo dovanų. Vėliau šventė tęsėsi lauke. Zuikis ir Varna pūtė milžiniškus muilo burbulus. O kiek džiaugsmo buvo vaikams juos gaudant. Kartu su tėveliais vaikai pasodino medelį – magnoliją. Siurprizas vaikų laukė ir grupėje… Už įspūdingą išleistuvių šventę vaikai dėkingi savo tėveliams.

PU pedagogė Rima