Rugsėjo 21 dieną  11 val. Kelmės r. Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje vyko civilinės saugos funkcinės pratybos „Darbuotojų ir ugdytinių veiksmai gaisro metu“. Šiomis pratybomis buvo siekiama tobulinti praktinius įgūdžius, evakuojant  ugdytinius ir darbuotojus kilus  gaisrui įstaigoje. Apie evakuaciją iš patalpų pranešė lopšelio-darželio darbuotoja, kuri pirma pastebėjo gaisrą. Darbuotojai ir vaikai iš pastato sėkmingai evakavosi per išėjimus į lauką. Pratybose dalyvavo pedagogai, ugdytiniai, administracijos darbuotojai. Evakuacijos metu paaiškėjo, kad įstaigos bendruomenės nariai yra susipažinę su evakuacijos planu, žino, kaip elgtis išgirdus pavojaus signalą, kokia kryptimi išeiti. Šios pratybos – tai dar vienas svarbus žingsnis į gebėjimą užtikrinti visapusį vaikų saugumą, mokėjimą saugiai gyventi ir atsakingai elgtis iškilus pavojui.

Pratybose dalyvavo Kelmės rajono priešgaisrinės saugos tarnybos  Tytuvėnų padalinio ugniagesių gelbėtojų komanda. Pareigūnai vaikams papasakojo ir pademonstravo, kaip reikia  naudotis  gesintuvais,  supažindino su gaisrine ir gelbėjimo technika bei įranga. Vaikai turėjo galimybę apžiūrėti ugniagesių gelbėtojų  automobilį iš vidaus, pasimatuoti aprangą ir jos priedus. Dėkojame Kelmės rajono priešgaisrinės saugos tarnybai už bendradarbiavimą.