Šiandien „Pelėdžiukų“ grupėje apsilankė meškiukai Kubuš. Jie supažindino vaikus su pagrindiniais sveiko maitinimosi įgūdžiais, tame tarpe ir priešpiečių valgymu. Meškučiai paaiškino, kad priešpiečiai valgomi namuose ir darželyje, nes tai yra labai svarbus dienos mitybos etapas. Aptardami maitinimosi piramidės lygius, meškučiai Kubuš priminė, kad, norint išsaugoti gerą sveikatą, svarbu ne tik tinkamai maitintis, bet ir kasdien daryti rytinę mankštą. Užduočių metu vaikai bandė atspėti vaisių ir daržovių kilmės šalį, spalvino vaisius ir daržoves augančius Lietuvoje. Susipažino su natūraliais vaisiais ir daržovėmis. Juos atpažino lytėjimu, pasakydami jų pavadinimą. Visi kartu žaidė judriuosius žaidimus. Vaikai sužinojo, kad šviežius vaisius ir daržoves galima pakeisti vaisių ir daržovių sultimis ir tyrėmis. Meškučiai Kubuš tikisi, kad po šio užsiėmimo, vaikai dažnai panaudos dėžutę su priešpiečiais ir išvykų į gamtą metu.

Rima ir Zita