Visą spalio mėnesį „Pelėdžiukų“ grupėje vyko projektas „Dosni rudens kraitelė“. Šiame projekte siekėme, kad vaikai dar daugiau įgytų žinių apie vaisius ir daržoves. Skatinome pažinti juos per pojūčius, žaidimus, meninę veiklą. Lopšelio-darželio dietistė Ona Pocienė vaikams papasakojo apie daržovių ir vaisių naudą bei svarbą mūsų organizmui. Viso projekto metu vaikai vaidino, deklamavo eilėraščius, minė mįsles, klausėsi pasakų, mokėsi dainelių, žaidė žaidimus, rungtyniavo estafečių rungtyse, atliko daug kūrybinių darbelių, iš vaisių ir daržovių sudėjo rudeninę mandalą. Bet čia dar ne viskas. Vaikai spaudė sultis, darė kokteilius, gamino sveikuoliškas salotas. Daug skaniau ragauti, valgyti, gerti, kai tai daro patys vaikai. Tėveliai kūrė „Skaniausių mišrainių“ receptus. Vaikai dalį daržovių užsiaugino patys „Jaunojo ūkininko“ kiemelyje, kitas – atnešė tėveliai. Smagu matyti linksmus vaikus. Džiaugėmės, kad viso projekto metu mums talkino vaikų tėveliai.

Rima ir Audronė