„Pelėdžiukų“ grupės vaikai atsisveikinimui su mūsų darželiu parengė ir parodė programėlę. Po jos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irma Knyzelienė visiems įteikė priešmokyklinės grupės baigimo pažymėjimus, padovanojo užduočių knygelių ir ženkliukų su lopšelio-darželio logotipu. Įstaigos pievelėje visi drauge pasodino sakurą. Kadangi šios japoniškos vyšnaitės jau nužydėjo, tai vaikai jas papuošė žiedeliais iš popieriaus. Šventėje buvo ir Zuikis. Jis nedelsdamas pakvietė vaikus dalyvauti lietuvių kalbos, matematikos, gamtos pažinimo, dailės ir kūno kultūros bei vaidybos pamokėlėse. Teko vaikams parungtyniauti ir su tėveliais. Už geras žinias ir vikrumą Zuikis apdovanojo visus milžiniškais muilo burbulais, įmantriais balionais. O atsisveikindamas visiems palinkėjo puikios ir saugios vasaros, gero pasiruošimo ir nusiteikimo mokyklai.

Dėkojame „Pelėdžiukų“ tėveliams už dalyvavimą grupės veikloje ir už šią šventę.

PU pedagogė Rima