Pas mus apsilankė „Varlytės“ teatras iš Kauno. Aktorės parodė spektakliuką apie svajoklę karvutę, klastingą laputę ir draugišką plaštakę. Liūdna buvo klausytis vienaragės karvutės mūkimo ir dejonių, bet gyvenimą pievoje praskaidrino atskridusi plaštakė. Sužinojusi apie karvutės svajonę, nutarė padėti sutiktai draugei ir pasiekti vaivorykštės vartus. Netikėtai pasirodžiusi laputė gudrumu ir klasta stengėsi gauti skanaus pieno, bet jai nepasisekė – karvutė budri ir akyla. Netrukus parskrido plaštakė ir pranešė gerą naujieną, jog karvutės svajonė išsipildys. Jai ėmė dygti antras ragelis. Vaikus džiugino ne tik įvykiai pievoje, bet ir linksma muzika, puikios dainelės. Jie tikrai suprato, kad negalima tyčiotis iš kitaip atrodančių, kitaip mąstančių. O šypsena ir gerumas – didžiausias turtas, kurį visi turime ir galime dalinti kitiems.