Lapkričio 16 d. mūsų įstaiga paminėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Šių metų tolerancijos dienos simbolis – raktas. Renginį pradėjusi logopedė-specialioji pedagogė Sandra A. paragino šiuo gėrio raktu atrakinti savo širdis. Šitaip mumyse atsiras daugiau šilumos, pagarbos, supratingumo, kantrybės, atlaidumo, pakantumo vienas kitam, kitaip atrodančiam, kitaip mąstančiam ar kalbančiam. Šalia mūsų gyvena labai daug žmonių, kurie skiriasi savo tautybe, tikėjimu, tradicijomis ir gyvenimo būdu, turi sveikatos problemų, yra kitokių pažiūrų ir pan. Vienintelis kelias gyventi šalia yra išmokti pripažinti skirtumus. Šią savaitę vaikai grupėse piešė, spalvino ir iškirpo raktus, raktelius. Juos renginio metu priklijavo ant plakatų šalia širdučių. Pačių sukurti darbai primins, kodėl svarbu toleruoti kitus ir sugyventi.