Pedagogė Rima Šivickienė ir „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvavo tarptautiniame eTwinning projekte „Christmas cards“. Kiekvienas vaikas turėjo padaryti rankų darbo atviruką ir užrašyti sveikinimą anglų ir gimtąja kalba „Linksmų Kalėdų ir Naujųjų metų“. Projekto koordinatorius iš Turkijos sudarė bendradarbiavimo tvarkaraštį su ta mokykla, į kurią reikėjo atsiųsti sveikinimo atvirukus visiems klasės vaikams. Gruodžio mėnesį partnerinės mokyklos dalinosi „Twinspace“ erdvėje gautais atvirukais. Mūsų projekto partneris buvo trečios klasės mokiniai iš Bulgarijos mokyklos. Mokiniai parašė kalėdinius sveikinimus anglų kalba ir gimtąja bulgarų kalba. „Pelėdžiukų“ grupės vaikams sveikinimus užrašyti anglų kalba padėjo Tytuvėnų gimnazijos anglų kalbos mokytoja Lina Majauskienė.

Pedagogė Rima Š.