Šiandien Tytuvėnų vaikų lopšelyje-darželyje „Lietuvos mažųjų žaidynių“ koordinatorės surengė žaidynių I-ąjį etapą. Susirinkusi įstaigos bendruomenė klausėsi žaidynėms skirtos dainos. Vėliau vaikai susiskirstė į komandas ir dalyvavo penkiose estafetėse. Pirmojoje estafetėje reikėjo kuo greičiau nešti „Olimpinį deglą“, antrojoje, kuri vadinosi „Darbščiosios bitelės“, žaidėjai bėgiojo su dviem pilnais kamuoliukų kibirėliais. Trečiosios estafetės „Įšok į lanką“ metu vaikai turėjo šokinėti iš vieno gulinčio lanko į kitą. „Labirintas“ pareikalavo vikrumo, bėgant zigzagais tarp orientyrų su kamuoliu rankose. Penktoji estafetė „Kengūrų lenktynės“ buvo nelengva. Mažieji rungtyniavo šokinėdami maišuose. Po smagių rungčių kiekvienam žaidynių dalyviui buvo įteikti diplomai.

Žaidynių koordinatorės Rima Š. ir Irena A.