„Lietuvos mažųjų žaidynės“ – tai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) inicijuotas ir drauge su Respublikine ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA) vykdomas projektas. Dalyvaujame Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte ,,Lietuvos mažųjų žaidynės 2019 m.”. Kovo 13 d. pasirodėme Kelmės rajono ikimokyklinių ugdymo įstaigų II-ojo etapo atkrintamosiose rungtynėse dėl patekimo į finalinį festivalį. Rungtynės vyko Kelmės ,,Aukuro” pagrindinės mokyklos sporto salėje. Varžybose dalyvavo penkios komandos. Rungtynes pradėjome eisena ratu. Atlikome apšilimo mankštą. Žaidynėse vaikai aktyviai dalyvavo, sportavo ir varžėsi. Liejosi teigiamos emocijos, girdėjome džiaugsmo šūksnius. Teisėjams suskaičiavus balus, buvo nustatytos stipriausios komandos. Tai Tytuvėnų vaikų lopšelis-darželis – I-a vieta, Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelis-darželis – II-a vieta. Šios komandos vyks į finalinį festivalį Palangoje. Visoms dalyvių komandoms buvo įteikti diplomai, o kiekvienam mažajam dalyviui buvo padovanoti sportiniai marškinėliai ir dovanėlės.

Pedagogės Rima Š. ir Irena A.