Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena.  Šventiniame Žemės gimtadienyje šiandien dalyvavo „Voveriukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai. Tytuvėnų miesto seniūnas Romas Čerkauskas visiems susirinkusiems  siūlė pagalvoti apie mūsų planetos problemas ir savo kasdienę veiklą nukreipti tų problemų sprendimo linkme. Mūsų maži ir, atrodytų, nežymūs darbai – popieriaus ir elektros taupymas, vandens čiaupų užsukimas – padeda tausoti medienos išteklius ir elektrą, šilumą ir vandenį, kuriems pagaminti ar išgauti reikia daug energijos, o jai pagaminti naudojami nuolat senkantys Žemės ištekliai. Tarptautinę Žemės dieną  suplevėsavo Žemės vėliava. Vaikučių padarytomis gėlėmis buvo papuošta aikštė. Vaikai dainavo, žaidė, rūšiavo šiukšles. Šventės vedančiosios  priminė, kad rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi kiekvieną dieną. Į darželį vaikai parsinešė inkilus, kuriuos iškels lopšelio-darželio kieme savo mažiesiems draugams.

Pedagogės Rima Š., Irena A.