Edukacinės dienos „Saugus gatvėje“ tikslas – išmokyti vaikus suprasti ir su atsakomybe vykdyti kelių eismo taisykles. Auklėtojos supažindino vaikus su saugiu elgesiu gatvėse ir užmiesčio keliuose, kaip saugiai pereiti reguliuojamą ir nereguliuojamą sankryžą. Vaikai prisiminė kelio ženklus, šviesoforo spalvų reikšmes ir kaip elgtis išlipus iš transporto priemonių. Jie pažiūrėjo keletą filmukų, kuriuose policijos bičiulis Amsis pasakojo apie eismo aplinką ir joje egzistuojančią tvarką, apie įvairias grėsmes, eismo įvykių priežastis bei jų pasekmes. Vėliau vyko viktorina, kurios metu vaikai puikiai atliko pateiktas užduotėles, atsakinėjo į klausimus. Lopšelio-darželio aikštyne mažesnieji vaikai sėdo ant dviratukų, triratukų ir tapo tikrais eismo dalyviais mūsų „gatvelėje“. Kiti vaikai buvo pėstieji. Eismą reguliavo pastatytas šviesoforiukas. Visi vaikai prisimintas ir įgytas naujas žinias apie saugų elgesį gatvėse pademonstravo ir praktiškai.