„Viščiukų“ ir „Zuikučių“ grupės vaikai ir suaugusieji įsijungė į tarptautinį projektą „Laimingas vanduo – mano draugas“. Globoti pasirinktas Giliaus ežeras. Prie ežero vykome rikti šiukšlių. Akcija vyko balandžio 24 d., kurioje dalyvavo 20 dalyvių. Jos metu vaikučiai mokėsi rūšiuoti šiukšles. Stebėjome ežero pakrantės ir vandens augalus, vandens tėkmę, skaidrumą. Atlikome eksperimentus su vandeniu. Stebėjome sudrumstą ir skaidrų vandenį. Į kibirėlius su vandeniu vaikai mėtė akmenėlius ir suprato, kad jie yra sunkūs, todėl ir skęsta. Dėjo įvairaus dydžio kankorėžius, pagaliukus, pušų spygliukus – stebėjo skęsta jie ar plūduriuoja. Sužinojo, kodėl vieni kankorėžiai skęsta, o kiti ne. Vaikams labai patiko spalvinti vandenį, dėti įvairias žoleles. Gavosi maži meno kūrinėliai. Ant smėlio iš kankorėžių sudėjome vandens lašelį. Kankorėžius rinkome miške.

Auklėtoja Laimutė B.