Kelmės rajono Tytuvėnų vaikų lopšelio-darželio vyresniųjų grupių vaikai dalyvavo ikimokyklinių ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020” festivalyje. „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“ grupių vaikai nuvyko į Kelmės sporto centrą. Festivalyje varžėsi su Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio vaikais penkiose skirtingose estafetėse. Projekto tikslas – didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį, skatinti tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, ugdyti pagrindinius judesius – balansavimą, bėgimą, šokimą, gaudymą ir spyrimą. Vaikai sportuodami linksmai praleido laiką, bendravo su Kelmės „Kūlverstuko“ lopšelio-darželio vaikais, gavo dovanėlių.

Pedagogės Rima Š. ir Irena A.