Vasara prasideda gražia švente – Tarptautine vaikų gynimo diena. Šiandien vaikai kartu su savo auklėtojomis ir lopšelio-darželio darbuotojais išėjo kiemą pažaisti, pabūti, pasidžiaugti vaikyste. Renginio pradžioje vaikus pasveikino Vienaragis (auklėtoja Irena), palinkėjo būti laimingais, sveikais, kad vaikystę lydėtų juokas, džiaugsmingos akimirkos, naujos patirtys, nepakartojantys įspūdžiai. Vaikai visiems yra svarbūs, mylimi ir mums ne tas pats, ką jie jaučia ir kaip jie jaučiasi. Visi drauge su Pepe Ilgakojine (auklėtoja Aistė), Vasarele (auklėtoja Zita) ir Vienaragiu šoko, dainavo, rungtyniavo estafetėse, žaidė futboliuką, pūtė muilo burbulus, gaudė balionus, piešė kreidelėmis, žaidė žaidimus. Buvo linksma ir smagu.