Kiekvienų metų vasaros pradžioje mūsų priešmokyklinukai atsiveikina su darželiu. Šiemet šventė vyko laikantis karantino saugumo reikalavimų. Susirinko beveik visi priešmokyklinukai: jau atostogaujantys – iš namų, kiti – iš darželio. Šiemet jų į gimnaziją išeina 30. Ilgesnį laiką nesimatę, draugai į darželio kiemą atėjo su puikia nuotaika. Smagu vaikams buvo vėl visiems susitikti, pasilinksminti, pažaisti, linkėti sėkmės, geros kloties moksluose. Vaikai deklamavo eilėraštukus, išklausė įstaigos direktorės linkėjimų būti šauniais mokiniais, neužmiršti darželio ir savo buvusių pedagogų. Direktorė  įteikė pirmuosius jų gyvenime „diplomus“ − pažymėjimus, patvirtinančius, kad  sėkmingai baigė priešmokyklinio ugdymo programą. Vėliau visi paleido aitvarą, kartu su tėveliais pasodino medelį, fotografavosi. Tokios dienos labai reikalingos, kad suprastume ir pastebėtume kaip auga vaikai. Linkime jiems sėkmės 1-oje klasėje.