Europos judumo savaitė yra didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. Ši kampanija skirta atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto poveikį aplinkai ir žmonių sveikatai, skatinti Europos miestus ir savivaldybes diegti ir populiarinti aplinkai draugiškas transporto priemones, o gyventojus – automobilį keisti dviračiu, ėjimu pėsčiomis, viešuoju transportu ar kitu „žalesniu“ susisiekimo būdu. Jos renginiai kasmet vyksta rugsėjo 16–22 dienomis. Mūsų įstaigos bendruomenė prisijungė prie Europos judumo savaitės 2020. Vaikų lopšelis-darželis dalyvavo šios savaitės aktyviuose veiklose – „Paspirtuko kelionė aplink darželį“, „Šiaurietiškas ėjimas aplink Bridvaišio piliakalnį“, „Žygis Giliaus pažintiniu taku“. Išvykų metu vaikai buvo skatinami aktyviai judėti, laiką leisti lauke, pajausti judėjimo džiaugsmą ir malonumą.