Šių žaidynių organizatoriai – Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Pirmas žaidynių etapas vyko ugdymo įstaigoje. Projekto organizatoriai RIUKKPA siuntė virtualias pamokėles, „Mankšta ant kėdutės”, „Smagios varlytės”, „Pratimai su gimnastikos lazdomis”, „Sveikos pėdutės”, „Linksmieji balionai”, „Spalvoti maišeliai”, „Mankšta su dideliais gimnastikos kamuoliais”. Kiekviena pamokėlė ugdytiniams buvo naudinga. Antrasis etapas, tai „Lietuvos mažųjų žaidynių“ festivalis mūsų vaikų lopšelio-darželio įstaigoje. Dalyvavo visi įstaigą lankantys ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikai. Visi festivalio dalyviai kartu su vedančiomis pedagogėmis darė bendrą „Ąžuolo mankštą“. Po to visos grupės pagal amžių atliko jiems skirtas estafetes. Festivalio pabaigoje kiekviena grupė buvo apdovanota diplomais.

Projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2021“ koordinatorės pedagogės Rima Šivickienė ir Irena Andrulienė.