Tėvams

MIELI TĖVELIAI

Džiaugiamės, sutikdami Jus ir Jūsų mažuosius mūsų darželyje. Tikimės išmintingo bei atsakingo bendravimo bei bendradarbiavimo, gražaus susikalbėjimo. Manome, kad ypatingai svarbu visiems žinoti bendrus susitarimus ir jų vieningai laikytis. Norime priminti svarbiausius Vaiko ugdymo  programų ir vidaus tvarkos dalykus.

Pagrindinės vidaus tvarkos taisyklės:

• Vaikai atvedami į grupę ir paimami iš darželio tik informavus dirbantį grupės personalą.
  • Vaiką atvesti ir pasiimti iš darželio gali tik tėvai arba raštiškai tėvų nurodyti asmenys.
  • Draudžiama neštis žaislus ar priemones, kurios gali pakenkti vaikų ir mokytojų saugumui ir sveikatai.
  • Vėluojantys  nepertraukinėja auklėtojų organizuojamų veiklų proceso ir laikosi tylos.
  • Įstaigą gali lankyti tik sveiki vaikai. Susirgus vaikui darželyje, auklėtojos privalo pranešti tėvams, paprašydamos jį skubiai pasiimti iš grupės.
  • Ateinat į darželį po ligos, būtina gydytojo pažyma, kad vaikas yra sveikas.
  • Prasidėjus mokslo metams tėvai aprūpina vaiką asmens higienos priemonėmis (dantų šepetukas, pasta, šukos ir pan.), sportine apranga ir kitais vaikui būtinais daiktais.
  • Apie svarbius  įstaigos įvykius, tarybos nutarimus, susirinkimus ir pan. tėvai informuojami elektroniniu paštu, internetinėje svetainėje www.tytuvenudarzelis.lt bei informacija talpinama skelbimų lentose.
  • Grupių tėvų susirinkimai renkami ne rečiau kaip 2 kartus per metus. Visuotinis tėvų susirinkimas vyksta spalio pirmą savaitę.

Abipusė pagarba ir supratimas – labai svarbūs kokybiškam bendravimui, todėl prašome nespręsti kilusių konfliktinių situacijų vaikų akyse, nekomentuoti auklėtojų ir kitų darželio darbuotojų elgesio vaikui girdint, nekalbėti pakeltu tonu.

ATMINTINĖ

Apranga:

Vaikai turi vilkėti tvarkingus ir patogius drabužius bei grupėje avėti patogią vidaus patalpoms skirtą avalynę. Kūno kultūros užsiėmimams vaikai turi turėti tinkamą aprangą, papildomas puskojines ar specialią avalynę . Aprangą vaikai privalo turėti savo spintelėse.

Jūsų vaikas darželyje privalo turėti:

• Papildomą (-us) rūbelių komplektą (-us).
  • Avalynę skirtą dėvėti grupėje.
  • Avalynę arba papildomas puskojines, skirtus sporto  užsiėmimams.
  • Seilinuką (jeigu naudoja).
  • Sauskelnių (jeigu naudoja).
  • Prijuostę arba specialius marškinėlius, skirtus dailės užsiėmimams.

Jūsų vaikas darželyje gali turėti:

• Savo mėgiamą žaisliuką.
  • Buteliuką pienui (pagal poreikį).
  • Čiulptuką (pagal poreikį).

Vaikas negali turėti:

• Mobilaus telefono.
  • Pinigų.
  • Aštrių daiktų.
  • Daug ir įvairių žaislų.

Darželio darbo laikas  – 7.30-18.00 val.
Ugdomosios veiklos pradžia – 9.00 val.
Prašome vaikus laiku atvesti į grupę.
Labai prašome neplanuoti išvykų ugdomosios veiklos laikotarpiu.

įsteigtas

pedagogai